Pole ammu midagi kirjutanud, kuid selleks on ka omad põhjused. Töö, puhkus, töö.
Igatahes, viimased 2 nädalat on olnud absoluutselt imelised.
Olen sisse elanud oma töökohta, olen saanud juurde uusi tuttavaid, olen mõningatel pidudel käinud, natuke päikest nautinud jne jne.
Lisan siia oma 2 viimase nädala tegevustest pilte. Ei hakka pikemalt kirjutama, sest, kui ma kirjutama hakkama, siis kasvaks sellest järjekordselt välja maailma-pikim-sissekanne.
Pikk asi lühidalt.
Kolledži piknik, suur söömine, niisama istumised, Janari sünnipäev, uue laulu avastamine, neidudega õues. Siin on siis pildid.
Eile kolis Annika ka meile. Nagu öeldakse, häid lambaid mahub ühte kohta palju. Jah, mul on 1toaline korter, aga me saame hakkama :P
Täna jälle randa, sest meil on vaba päev :D







No comments:
Post a Comment