23/06/2012

Kõigepealt soovin õnne kõigile lõpetajatele TG´s. Kahjuks ei saanud tuua lilli ja kallistusi.

Jaanipäev on minu jaoks läbi. Käisime A.J-ga Africa rannas. Puhut juhuslikult saime kokku nn minu uue sõbraga, kelle sarkasm ja iroonia tegid tuju natukenegi paremaks :P. Kurb tuju oli sp, et ma ei saanud seda kodus (L-Eestis) veeta oma vanemate ja sõprade seltskonnas. Aga mulle piisas täiesti ka A.J ja R seltskond. Ja mainiks ära ka J-d, kelle sõnumid toovad alati mu suule naeratuse :)


Head jaanipäeva kõigile, kes said seda nautida oma mõnusate sõprade seltsis. Loodan, et leidsite kõik palju helendavaid jaanimardikaid, sest öeldakse ju, et jaanimardika nägemine jaanipäeval toob õnne :)

No comments: