Minuga on kõik korras. Rohkem ma ei taha sel teemal peatuda. Aitäh.
Eile oli meil nn istumine. Pärast tulid pm terve ühikarahvas, kes veel ühikas alles on, meile. Ja ma pean ära mainima, et mul on kõigest 1-toaline korter. Oi blääd kui lõbus meil oli. Põhiliseks teemaks olid mu punased rinnad :D
Hiljem kunagi panen pildid ka siis üles. Magama sain kell pool 3. Kell 7 olid juba silmad lahti. Vaatasin aknast välja ja päike paistis. Täna lähen siis kõhule päikest püüdma :P Selg ja rind on juba punased, nüüd on kõhu kord.
Hiljem näeme :)
No comments:
Post a Comment