Niisiis. Võtsin täna õhtupoolikul otsuse vastu, et ma tahan proovida asju, mis on minu jaoks uued. Kuna ma pole kunagi eriline jooksmas käija, siis võtsin tossud kapist välja, tõmbasin dressid selga, otsisin välja oma kõrvaklapid ning läksin jooksma. Õhtul pool 9. Jooksin muuli (ma nimetan seda nii) lõppu ja tagasi. Jah, ma alustasin väikesest maast. Nagu ma juba ennist mainisin, pole eriline jooksja, sest igakord kui ma sporti teen (absoluutselt mis spordialaga tegemist on), siis ALATI juhtub midagi (3x välja väänatud hüppeliiges, kaelatugi, paistes põlved). Aga see selleks.
Peab mainima, et õhtuti ei ole üldse hea jooksmas käia. Eriti kui veel selline argpüks oled nagu mina :D Iga pisemgi vari või kõvem heli freaks me out .. seriously. But i did it.
Kallis lugeja, kas sul on ka midagi sellist, mida sa sooviksid lähitulevikus järele proovida või ära õppida?
(Ps! Ma ei mõtle benjihüpet või langevarjuhüppeid :D)
2 comments:
mina tahaksin ära õppida, kuidas teha üks ülimaitsev keelt alla viiv kringel:D
Mu vanaema teeb alati mulle kringlit kui ma koju lähen :P
Post a Comment