27/03/2012

Täna natuke nalja ka teile :)

"Väikesed lapsed on ikka ussid."
"Nagu meie."
"Me oleme lausa maod. Kobrad."

2 comments:

H. said...

Las ma arvan- praktika konverentsi kokkuvõte?:D

Merlin said...

Ei :D See oli enne konverentsi :P
Praktika konverentsil olid muud naljad.