20/03/2012

Good news.

Korter on minu. Nüüd ootan vaid võtmeid. I´m so excited :D Really excited. Tahaks juba kolima hakata!!!!!

Tänu mu heale sõbrannale M´le sain ka tööle. Nüüd tuleb vaid kõik hästi kiirelt selgeks õppida ja siis saab minust maailma parim klienditeenindaja :D In my dreams ofcourse. Aga ei, peab pingutama. Suvi saab raske olema.

Nüüd selle vaba nädala jooksul pean tegema oma asjad ära, sest muidu jään oma asjadega jänni.
Sugupuu - done
Enda ajajoon - done
Ajaloo 5x5+5 asja - undone
Suurbritannia ühiskond ja kultuur - undone
Kirjapraktika - almost done.

Peab ütlema, et ma olen ikka kuradima tubli olnud viimase 2 päeva jooksul.

Ootan seda, et A.J saaks ka hapsi suveks ning siis ma usun, et mu suvi tuleb almost perfect. Almost, sest ma ei saa nii palju R-i näha kui tahaksin. Aga eks mõned ohverdused peab tegema. Samas on Varemurru laagriga sama jama. See aasta vist jääb ära. Aga no, eks vaatab veel.

Lähen naudin päikest rõdul.

Kena kevade algust kõigile :)

"Kas sa tunned ka kevade lõhna?"

5 comments:

H. said...

Hmm, lõikasid ja sirgendasid püsivalt?

Ja, mis krt, mis korter mis suveks Haapsallu jälle?:D
Merka, räägi!

Mari said...

Kolima? JEEEEE SAAN SUST LÕPUKS LAHTI! Tegelikult ma maksin peale, et see korter vabaneks, u know :)
a ma ise küll kolida ei viitsiks, vaata kui palju jalanõusid mul juba on! :D

Merlin said...

Helin, ei sirgendanud püsivalt. Mu juuksur teeb alati ennem kõik juuksed sirgeks, sest minu põõsast :D (nagu ta ise mu juukseid nimetab) on raske ilma sirgendamata lõigata.
Jah jälle suveks Haapsallu. Alates 1.aprillist elan korteris. Esialgu küll üksi, aprilli lõpus koos vennaga. Mari sebis mu tööle Soffasse ja siis ma jään suveks ka sinna ;)

Mari, nkn pead sa ka kolima hakkama, kus s pääsed :D

H. said...

Appi! Kui julge neiu:) sulle vist väga meeldib Haapsalu, juba teist suve siis seal eks?:) Samas, siis kodus käigud eriti magusad:)

Aga miks sa kolid? Ühika elu siis ei meeldi enam v? Ja kas siis sügisest ka ikka korteris või tuled tagasi?

Merlin said...

Mitte, et mulle ei meeldiks Haapsalu, kuid nagu mu tark "elukaaslane" ütles, oleks aeg iseseisvaks hakata. Aga selles suhtes on sul õigus, kodus käigud tulevad eriti magusad.
Mitte, et ühika elu ei meeldiks, kuid kui ma tahan suvel tööl käia ja korteris elada, siis tuleb alustada varakult, sest korterid lähevad nagu soojad saiad. Küsi Mari käest, ta teab :D
Sügisest on veel vara rääkida, eks siis näis.
Korterit hakkan jagama oma vennaga, kes õnneks/kahjuks tuleb alles aprilli lõpus.
See korteri mõte oli mul juba ammu, sest kui käisime ühe tuttava juures ja tegime talle üllatusõhtusöögi, siis oli hea kui teadsid köögis, kus miski asus. Ja samas kui vend on ka samas korteris, siis üüriraha raha läheb ühte kohta.