Hakkasin mõtlema suve peale. ELO suurlaager see aasta küll vahele jääda ei tohi. Peaks hakkama mingeid videosid vaatama, et tantsud ja playback valmis teha. Või noh, vähemalt soovitusi anda. Ja selle aasta kuldhääle tiitel võiks ka Tõrva tagasi tulla :) Jah S, mõtlen sind :)
Ahjaaa, eilne nn magnettorm mõjus mulle ka vist. Pea valutas - võtsin rohtu ja viskasin pikali, põlved valutasid - panin jalad seinale, tasakaaluhäired - istusin maha. Naljakas. Täna on pisike palavik, köha ja nohu ka. Love holidays.
1 comment:
Sinul on selliste juuste omanikuks saada aasta-kahe möödudes ju küll:)
Aga jaaa, need juuksed on võrratud!
Post a Comment