S: "Ennem olin trennimutt kuni avastasin meelemürgi" :D
S: "Ma näen nii selgelt, et isegi grande silti on näha" Grande asub muidu tagalinnas :D
A: "Mu käekiri on ka mingi mega halb, kõik need em´id u´d ja en´id on nagu lained vihkus" :D
Ja Herr T. KÄI PERSE!
1 comment:
NAER :D:D:D:D:D:D
Post a Comment