27/10/2011

Mulle meeldib temaga rääkida :)

*merlin, says:
"Oh jah, ma polegi kaua aega nii palju klatšinud. Tavaliselt on selliste juttude jaoks mul siin mõned sõbrannad, aga sa ajad ka asja ära "
*Ainar says:
"olen sõbranna eest :D"
------------
*Ainar says:
"alkohol teeb imesid. Täiesti normaalne inimene võib kuradiks muutuda :D"
------------

No comments: