17/09/2011


Mul tekkis just tahtmine klaverit mängida. Ei mäletagi millal ma viimati klaverit mängisin. Nüüd kui oktoobris koju lähen, istun tund aega klaveri taga.

3 comments:

Tegelane said...

Ma tahaks koos sinuga klaverit mängida, kuna sa kindlasti oskad (See teema ei mahu vaidlemise alla, kui sa ütled, et sa ei oska =D) ja kuna ma ise ei oska, siis ma tahaks sinuga klaverit mängida (A) :). Kui see sulle vastu pole?

Merlin said...

Kui sa õpetad mulle kunagi natukene kitarrimängu siis ma olen sellega täitsa nõus :)
Ma võin küll pisut roostes olla klaverimängus, sest ma pole nüüd mingi pool aastat vähemalt korralikult klaveri taga istunud, kuid eks näis :P

Tegelane said...

It's a deal ;)