Mul tekkis just tahtmine klaverit mängida. Ei mäletagi millal ma viimati klaverit mängisin. Nüüd kui oktoobris koju lähen, istun tund aega klaveri taga.
Ma tahaks koos sinuga klaverit mängida, kuna sa kindlasti oskad (See teema ei mahu vaidlemise alla, kui sa ütled, et sa ei oska =D) ja kuna ma ise ei oska, siis ma tahaks sinuga klaverit mängida (A) :). Kui see sulle vastu pole?
Kui sa õpetad mulle kunagi natukene kitarrimängu siis ma olen sellega täitsa nõus :) Ma võin küll pisut roostes olla klaverimängus, sest ma pole nüüd mingi pool aastat vähemalt korralikult klaveri taga istunud, kuid eks näis :P
3 comments:
Ma tahaks koos sinuga klaverit mängida, kuna sa kindlasti oskad (See teema ei mahu vaidlemise alla, kui sa ütled, et sa ei oska =D) ja kuna ma ise ei oska, siis ma tahaks sinuga klaverit mängida (A) :). Kui see sulle vastu pole?
Kui sa õpetad mulle kunagi natukene kitarrimängu siis ma olen sellega täitsa nõus :)
Ma võin küll pisut roostes olla klaverimängus, sest ma pole nüüd mingi pool aastat vähemalt korralikult klaveri taga istunud, kuid eks näis :P
It's a deal ;)
Post a Comment