Üks inimene, kellega ma pole juba päris pikka aega suhelnud (kuigi ma tunnen vahel puudust), saatis selle laulu mulle. Tahaks talle midagi öelda, kuid ma ei oska kuidagi alustada. I´m speechless. "Aitäh" oleks nõme öelda ja "palun" veel nõmedam. Raske on.
No comments:
Post a Comment