16/07/2011

Dear someboby. Help me. Please.



Üks inimene, kellega ma pole juba päris pikka aega suhelnud (kuigi ma tunnen vahel puudust), saatis selle laulu mulle. Tahaks talle midagi öelda, kuid ma ei oska kuidagi alustada. I´m speechless. "Aitäh" oleks nõme öelda ja "palun" veel nõmedam. Raske on.

No comments: