Pikk ja pruun (punane ikka, selle ma lisasin pärast selle allpool teksti kirjutamist=D) ;) Kuigi punane on millegipärast ilusam, oleneb milline see on... aga sul on olnud punane pea ja sul vist on isegi praegu, seike no... mitte erks punane aga seike kirsi tume punane... see on ilus! Minu arvamus kirjas.
2 comments:
Pikk ja pruun (punane ikka, selle ma lisasin pärast selle allpool teksti kirjutamist=D) ;)
Kuigi punane on millegipärast ilusam, oleneb milline see on... aga sul on olnud punane pea ja sul vist on isegi praegu, seike no... mitte erks punane aga seike kirsi tume punane... see on ilus!
Minu arvamus kirjas.
Pruun ja lühike!! :)
Post a Comment