07/06/2011

Kui on palav, siis on probleem, kui on külm, siis on ka probleem.


Selline lõõskav päike on, et jube. Õnneks on galeriis väga jahe.
Kaua see palavus veel kestab?

4 comments:

Mari said...

Esmaspäevani raudselt!

Mari said...

parem oleks et juuni lõpuni!:P

Mari said...

Ma panustaks augusti lõpuni sel juhul

Katu. said...

Meeldiks ka, kui soojus kestaks augusti lõpuni :)