Esmaspäevani raudselt!
parem oleks et juuni lõpuni!:P
Ma panustaks augusti lõpuni sel juhul
Meeldiks ka, kui soojus kestaks augusti lõpuni :)
Post a Comment
4 comments:
Esmaspäevani raudselt!
parem oleks et juuni lõpuni!:P
Ma panustaks augusti lõpuni sel juhul
Meeldiks ka, kui soojus kestaks augusti lõpuni :)
Post a Comment