What matters most is how you see yourself
17/05/2011
Täpselt nii suure paberihunniku otsas ma istungi :/
2 comments:
Tegelane
said...
See on... päris palju paberit!
May 18, 2011
Merlin
said...
Koolilõpp on alati kõige hullem :D
May 19, 2011
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
2 comments:
See on... päris palju paberit!
Koolilõpp on alati kõige hullem :D
Post a Comment