Kunagi vist Meelise blogist lugesin selle esitaja kohta, aga ma võin ka eksida. Mulle hakkas see laul meeldima ning see on täielikult minu nädalavahetust kirjeldav laul.
Like it, like it, like it ;) Tead, kus kohast ma selle loo avastasin... See oli ühe kanali pealt. Happy Together oli filmi nimi (Hiina) ja kui ta seda reklaamis, olid "Kilpkonnad - Rõõmsalt Koos" meloodiana seal taga. Romantiline gei draama-komöödia :P Ma ei tea kas sa selle minu blõugist leidsid, kui jah siis on awesome, aga ma olen seda lugu jaganud ka paljudele :P
3 comments:
Like it, like it, like it ;)
Tead, kus kohast ma selle loo avastasin... See oli ühe kanali pealt. Happy Together oli filmi nimi (Hiina) ja kui ta seda reklaamis, olid "Kilpkonnad - Rõõmsalt Koos" meloodiana seal taga. Romantiline gei draama-komöödia :P
Ma ei tea kas sa selle minu blõugist leidsid, kui jah siis on awesome, aga ma olen seda lugu jaganud ka paljudele :P
The Flobots - Happy Together.... nende versioon on ka omamoodi ja huvitav ;)
The Flobotsi versioon on palju parem kui The Turtles´i oma. Näpud püsti :D
Post a Comment