23/05/2011

Kuna mul täna elektrit vahepeal ei olnud siis ei saanud ma midagi teha. Isegi mitte pesu triikida. Läpaka aku oli ka tühjaks saanud. Muusikat lasin taustaks telefonist, kui see andis ka otsad. Hakkasin siis oma tuba koristama ja asju ära panema.
Leidsin siis selle suure inetu kera, mille me kunstitunnis tegime. No kahju oli ka ära visata ning siis ma lõikasingi sealt tükke ära ja valmis selline asi
Mul polnudki kuhugi oma juuksevidinaid ja asju panna. Olen lõpptulemusega päris rahul.
Sahtleid koristades leidsin mingi miljon värvipliiatsit, vildikat ja pastapliiatsit, mis on täielikult töökorras. Natuke nõme oleks neid niisama kuhugi kasti visata ja siis tuli üks teine idee, mis kuulub mu toakaaslasele (nüüd on juba vist eks-toakaaslane :D). Käepäraste vahenditega valmis selline asi
Aitäh, Mari, idee eest :)
Nüüd kus siis elekter on tagasi, lähen hakkan pesu triikima. Võiks ju veidike kasulik ka olla.
Täna vist on laulmine ka … njäää ei viitsi minna. Kolmapäeval lähen.

No comments: