22/05/2011

Eilne aliase mäng

Janar: "Noh see kandiline asi". Vastuseks oli raamat muidugi :D
Taavet: "See, kummimüts vaata" - Kondoom :D
Taavet: "Kirikus paneb lapsi" (pärast seda oli sõnu väga raske seletada :D) Madis: "Preester" Tegelik vastus oli piiskop.
Priit: "Selline metallist kera" - vastuseks oli pada, kuid keegi ei arvanud seda ära.
Tuli välja ka seda, et mehed arvavad, et hellitama on häiriva kõnega sõna.

No comments: