13/03/2011


Siin on 4 raamatut, mida ma pean lugema ja 5 mida ma lugema ei pea, kuid see eest võin. Ma olen enam kui kindel, et mul on pühapäevaks kohustuslikust kirjandusest loetud 2 ja mittekohustuslikust kirjandusest vähemalt 3. Ma pole küll väga sõber raamatutega, kuid kui ma leian midagi sellist mida ma tahaksin lugeda, siis ma ikka võtan end kätte.

Vähem kui nädal on jäänud, et ma saan oma sõbranjedega veeta mõnusat aega. Ma arvan, et ma pole ühtki reisi nii väga oodanud kui seda. Esiteks juba seltskonna pärast ja teiseks sellepärast, et siis saab iga-aastase reisikalendrisse linnukese märkida. Saksamaa 2x, Itaalia, Norra, Brüssel, Soome, Rootsi, Sankt-Peterburg, Läti, Leedu, Poola, Prantsusmaa.

Aga see selleks. Ma tegelen edasi siis nüüd oma õppetükkidega :) Ahjaa, homseks segavaks faktoriks võib tulla Tõrva linna laulukarussell, kus S, G ja B laulavad ka. Arvatavasti lähen sinna videokaamera ja raamatuga. Võtan kõik esinemised linti ning samal ajal loen raamatut publiku seas. Pärast on hea vaadata kellele on elevant kõrva peale astunud ja kellele mitte :)

Und neile, kes magama kavatsevad mingi aeg minna :)

4 comments:

Kadi said...

"Nii kuum on tunne
see haarab kaasa
sa selles mängus vabaks võiksid saada
nii kuum on tunne
sa tuled kaasa
just selles öös mu omaks võiksid saada "

:D :D

Mari said...

Käis on ainuke, mis on ribadeks loetud...

Merlin said...

Kadi, ma olen seda ainult sirvinud, see on päris hea :D

Mari, selleni pole ma veel jõudnudki :D

H. said...

Nii kuum on tunne, see on üpris huvitav:D ma lugesin seda mingi loengu pausi ajal kõva häälega Hegnele ja Ketterile ette ja nalja sai:D