10/02/2011

Tänan Mari isa, kes saatis talle väga head pirnid ja muudki. Ma küll pole eriline pirni sööja, kuid nagu Mari ütles, ma ei söönud ennem hapukapsasuppi, kuid nüüd on teised lood.
Tänu Marile olen ma hakanud sööma asju, mida ma pole ennem söönud. Kes teab võib olla hakkab ka kala mulle kunagi meeldima. Meil on 3 aastat aega mind ümber õpetada :D

Igatahes, tänan Mari, kes tuletab mulle vahel meelde, et tervislikult tuleks toituda :) Ma pean silmas sooja toitu :)

No comments: