Oi, see ju eelmise aasta sünnipäeval tehtud :) Mari ütleks nüüd: juuksed ka nii lühikesed alles :D:D Aitäh kallis Merlin õnnesoovide eest!! :)
Post a Comment
1 comment:
Oi, see ju eelmise aasta sünnipäeval tehtud :) Mari ütleks nüüd: juuksed ka nii lühikesed alles :D:D Aitäh kallis Merlin õnnesoovide eest!! :)
Post a Comment