09/02/2011


Palju õnne kallike :)

1 comment:

siiralt teie, m. said...

Oi, see ju eelmise aasta sünnipäeval tehtud :) Mari ütleks nüüd: juuksed ka nii lühikesed alles :D:D Aitäh kallis Merlin õnnesoovide eest!! :)