Tundub, et meie kursus tahab end ära märgistada:D Hegne ja Ketteriga mõtlesime ka teha lähiajal:)Aga esimene on üpris ülbe küll:D
Tuleb vist niimodi välja :D
Post a Comment
2 comments:
Tundub, et meie kursus tahab end ära märgistada:D
Hegne ja Ketteriga mõtlesime ka teha lähiajal:)
Aga esimene on üpris ülbe küll:D
Tuleb vist niimodi välja :D
Post a Comment