07/02/2011






Kunagi kaunistab minu keha üks selline pildike. St mitte just täpselt sellist mis siin piltidel on, kuid midagi sellist. Kõigist võtan midagi ja teen terviku. Kuigi peab tõdema, et esimene ja viimane on ühed mu lemmikud :)

2 comments:

H. said...

Tundub, et meie kursus tahab end ära märgistada:D
Hegne ja Ketteriga mõtlesime ka teha lähiajal:)
Aga esimene on üpris ülbe küll:D

Merlin said...

Tuleb vist niimodi välja :D