Natuke ennem südaööd. Jah, tegin endast ise pilti, kuna vend oli sel hetkel Haapsalus.
Igatahes pildi põhimõte on see, et nüüdsest hakkan ma oma lokikesi rohkem hindama, sest ma avastasin, et nad võivad väga ilusad ja täitsa meeldivad olla.
Ma teen ühe eksperimendi ka endaga. See seisneb selles, et ma vaatan, kaua ma suudan olla oma lokikestega, ilma et ma neid sirgendaksin. Viimati sirgendasin ma kolmapäeval. Kuna nüüd on juba pühapäev, siis 4 päeva olen oma lokkidega harjunud.
Kui väga aus olla, siis ma olen õnnelik, et mul on lokid, sest igakell saan ma need sirgeks ajada :) Sirgete juustega inimestel läheb lokkide tegemiseks tunde, mul käib see kähku - veidike vett ja lokid olemas :)
Põhimõtteliselt oligi kõik. Nonsense jutt, I know.
Võtame siis lokkide terviseks, sest Mati unustas jälle oma liiva või siis sai tal see otsa ennem kui minu juurde jõudis :)
Proosit.
No comments:
Post a Comment