Ma olen ise ka teadnud, et mul on mehe nimi, KUID kui ma oma nime google otsingusse sisestasin ja sealt pildid võtsin, siis esimene pilt oli juba selline nagu all olev pilt. Jube küll. Ma mõtlesin, et seda Võlur Merlinit kujutatakse ikka ilusa ja noorena, kuid ma pidin pettuma. Vahel ma tahaks küll, et mul oleksid ka mingid võimed nagu võluril. Kas elu oleks siis lihtsam?
KUI ma peaksin kunagi kuulsaks saama, siis ma peaksin endale mingi uue nime välja mõtlema nagu seda tegi Kadri Kopple aka Maiken, sest ma ei tahaks, et mind hakataks võluriks kutsuma.

PS, mu vend ütles, et eile olin ma kolmiksportlane. Aga eks ta teab, et ega ta ise parem polnud :)
2 comments:
Tere tulemast klubisse "mul on mehe nimi!" :D:D Kui sa kooli tööle lähed kunagi, siis avastad kui palju sul seda võlujõudu tegelikult on! ;):)
Minul on ka mehe nimi :D Türgi on täis meessoost Kadrisid :D
Post a Comment