Kui täna Jannele bussijaama vastu läksin, tuli mulle vastu 3 tädikest, kel oli seljas moodsad poolpikad karvased ja mõnusalt soojad kasukad. Sel hetkel soovisin ka, et mul oleks selline kasukas seljas, sest õues oli ikka piisavalt külm.
Janne juurde jõudes näitas ta mulle oma rohte, mida ta võtma peab. Need olid väga suured - nagu ta ise ütles, lehmakommi eest.
Igatahes, ma olen õnnelik, et ma sain natukeseks välja ühikast, sest nii palju on vaja teha ja ma vajasin väikest kõrvalepõiget sellest.
Tänan Janne sind selle eest, et ma sain täna õhtul nii palju naerda. Sellest mul puudus oligi.
Olge siis kõik positiivsed ning btw jõuludeni on 12 päeva veel :)
No comments:
Post a Comment