23/11/2010

Olen jännis oma Inimeseõpetuse esseega. See ei lähe kuidagi edasi. Jube lihtsalt.

Kui ma esseest puhkasin, siis mõtlesin, et võiksin twitteris oma kasutaja nime muuta. YellowSpot_´ist võiks saada MerlinS, aga ei .. selline kasutaja nimi oli olemas. Nii ma siis otsisin, et kellele see kuulub. Tänu sellele otsimisele avastasin, et on olemas selline musikaalne grupp nagu Merlins Traffic. Nad on pärit Austraaliast ning nad teevad päris head muusikat. Sellist nagu Destiny Hope Cyrus´i isa William Ray Cyrus.

Igatahes, lähen maadlen selle essega edasi. Loodan, et väga hiljapeale selle saatmisega ei jää.

Ahjaa, sain teada ka seda, et matemaatika sain kokku ilma eksamit tegemata B. Ma võin sellega rahul olla, kuigi ja, A muudaks mu keskmist hinnet paremaks ja siis oleks suurem võimalus stippi saada. Eksami variandi peale pean ma sügavalt mõtlema, sest kui ma isegi teen eksami on alati võimalus, et ma saan halvema hinde. Õnneks selleks ma koju tulingi, et mul on vaja natuke mõelda, mida ma elult tahan.

Segane blogi, aga see iseloomustab minu hetkelist olukorda. Mitte, et MA segane oleks, vaid mu elu on hetkel sassis.

No comments: