26/11/2010


Kui minust peaks keegi koomiksi tegema, kuigi siinkohal tekib küsimus, et miks peakski keegi minust koomiksi tegema, siis minu jutumullikeste sees oleks täpselt selline küsimärk nagu pildil mis ma siia lisasin.
Käisin täna metsas jalutamas ja mõtlesin, et mida ma üldse oma elus saavutanud olen ja mida ma tahaksin ülejäänud eluga edasi teha, siis minu mõtete vastusteks olid vaid suured küsimärgid. St ma tean, mida ma juba olen saavutanud. Vähemalt muusikalisest asbektist vaadates.
Igatahes, ma ei hakka siin filosofeerima.
Lisan mõned täna tehtud pildid.


No comments: