Väljusin ühikast ning üks joodik hakkas minu kõrval kõndima. Vaatasin talle otsa ning küsisin: "Et kas on mingi probleem?" Vaatas mulle otsa ning vastas küsimusega: "Kas ma võin teiega koos kõndida?" Vastasin talle siis, et võib küll. Hakkasin mina siis kiiremini kõndima ning tema hakkas ka kiirendama oma sammu. Jõudsin siis HG ette ning see onuke jäi minust maha ja äkki karjus mulle: "Aitäh neiu." Hõikasin talle siis vastu, et palun palun. Meie vahe oli ~20m ja siis äkki karjus ta mulle uuesti, et neiu aitäh. Ma ainult lehvitasin talle ja kõndisin edasi.
Teine kohtumine oli Kastani poe juures. Mina tahtsin poodi sisse minna ning äkki keegi, mitte tahtlikult, enamvähem jookseb mulle sülle. Ja siis äkki öeldakse: "Oi kiisuke anna andeks mulle, ma armastan sind elu lõpuni." Ma mõtlesin küll, et what ever :D
No comments:
Post a Comment