06/10/2010

Tänane hommik algas migreeniga. Õnneks oli seekord selline väike vorm.
Eluslooduse KT läks väga hästi, enda arust vähemalt.
Õhtul tegime Jannega jälle veidike nalja, jõime õlut ning tsillisime niisama. Ta on mulle heaks sõbraks saanud.


Tahaks juba reedet, siis saab natuke lõdvemalt võtta. Või siis mitte. Eluslooduse portfoolio vajab täiendamist.

No comments: