Selle asemel, et õppida maateadust, elusloodust ja matemaatikat, õppisin mina youtubest, kuidas mängida klaveril igasuguseid lugusid. Täna õppisin mängima (loe: kirjutasin akordid üles) Lady Gaga - Paparazzi ja Bad Romance, Coldplay - Viva la Vida, Justin Bieber - Baby ning Travie McCoy - Billionaire. Mitte, et need oleksid mingid eriti rasked lood vms, aga ikkagi.
Ma just avastasin, et peaksin endale noodivihiku ostma ja siis sinna kõik üles kirjutama. Tuletangi siis meelde ka noodikirjutamist.
Aga olgu, ma hakkan nüüd siis kolledži asjadega tegelema :)
2 comments:
Hakkasid sa jeeeeeeee! :D:D
No natukene tegin .. vist :D
Post a Comment