Hei, polegi ammu kirjutanud, kuna pole midagi huvitavat juhtunud ja aega pole ka õppimise kõrvalt olnud, kuni eilseni kui Africas käisime Meliita ja Katriniga.
Milline vaatepilt .. ainuke küsimus oli mul, et kes gorillad valla päästis :d
Kohutav millised postitantsijad ja laes rippujad need venelased ikka on. Piisab ühest energia joogist või siis rohkest alkoholi kogusest ja nad on nagu tõeslised šimpansid .. ausalt.
Ma mõtlesin, et võtan end kätte ja lähen mingi aeg Tallinna ja otsin K üles, et temaga siis lõpuks silmast silma kohtuda üle pika aja. Kõik need smssid ja helistamised on juba väga kahtlaseks muutunud. Nagu öeldakse, kõik asjad mis on läbi msni, smssi ja telefoni kõnede tulnud/öeldud on totaalne feik. Seega pean teda siis silmast silma nägema, et lõpuks selgusele jõuda, mis värk siis lõpuks on.
Igatahes, midagi rohkemat nagu polegi. Head õppimist mulle.
Btw, S i miss you!
No comments:
Post a Comment