Peale loengut ronis Mari narisse ja uinus, magas kella 19:00ni ja siis läksime Kaia ja Kersti soolaleiva peole. Alguses ei tahtnud üldse minna, kuna väsimus oli tekkinud, kuid ma arvan, et see oli meil õige otsus. Esimesena olid sinna jõudnud Liis ja siis Pille. Teisena jõudsime meie. Peale meid jõudsid sinna ka ülejäänud klõp09 omad. Natuke sõime ja siis hakkasime (peale minu, Liisi ja Helini) aliast mängima. Pille, kes ei joonud midagi, ajas imekombel kaks korda järjest šampuse klaasi ümber. Ahjaa, õhtu suursündmus. MA JÄIN WCsse KINNI. Mari naeris laginal ukse taga ja Kersti üritas mind päästa. Mul poleks olnud väga vigagi seal olla, kuna kõik oli ära remonditud ja põranda soojustus oli ka, et külm poleks mul hakanud. Aga ma poleks tahtnud olla Kersti ja Kaia soolaleivapeol tähelepanu keskpunktis. Lõpuks ometi olin mina ka nüüd kuskil luku taga (kui ma kurjaks saan, siis panen ka meie toa ukse lukku, et Mari mind ei sõimaks enam, aga me lahendame selle tavaliselt naljaga).
Nüüd siis oleme tagasi ühikas. Kell kümme me juba oleme tuduriietes ja mõtleme magama minekust. Ahjaa. Sööme krõpsu ka. Jube eks ole? Ma ei saa aru, mis meil viga on.
Aga okei, homme on vaja ärgata kell 8 ja btw MUL ON HOMME SÜNNIPÄEV!
PS! Ma saan 20. Kohtav eks :) Ahjaa. Pealkiri on selline, sest .. hmm .. kahjuks ei saa ma teile sellest kirjutada, kuid kui pikemalt tahate teada, peate Mari ja minu tapma :)
No comments:
Post a Comment