18/02/2010

Leivad tipikastmes tihastele.

Tänane päev on möödunud just kui linnulennul. Hommikul käisime Taebla Gümnaasiumis 2. klassi muusikatundi vaatlemas. Päris lahe oli. Väikesed lapsed on ikka väga armsad. Tunnis nad pidid Eesti hümni peast laulma. Poisid said enam vähem hakkama, 3 salm ei olnud päris peas, aga tüdrukud olid kõik tublid. Ahjaa. Mainin ära selle ka, et tänane äratus oli 6:45, sest Mari läks hommikul veel pessu ka. Taeblasse on Haapsalust 14km ja tunnid algasid kell 8:30. Igatahes, hommik oli väga positiivne, kuna tunni vaatlemine läks hästi - lapsed olid positiivsed - ja Taeblast tagasi tulles paistis päike, mis meie halli argipäeva ellu andis veidike positiivsust. Kell 14:00 algas meil loeng. Eesti keel. Raudoravaga. Märksõnad: uni, veel kord und, 10 minutiline joogipaus, harjutuste tegemine, uni ja ühikasse minek.
Peale loengut ronis Mari narisse ja uinus, magas kella 19:00ni ja siis läksime Kaia ja Kersti soolaleiva peole.
Alguses ei tahtnud üldse minna, kuna väsimus oli tekkinud, kuid ma arvan, et see oli meil õige otsus. Esimesena olid sinna jõudnud Liis ja siis Pille. Teisena jõudsime meie. Peale meid jõudsid sinna ka ülejäänud klõp09 omad. Natuke sõime ja siis hakkasime (peale minu, Liisi ja Helini) aliast mängima. Pille, kes ei joonud midagi, ajas imekombel kaks korda järjest šampuse klaasi ümber. Ahjaa, õhtu suursündmus. MA JÄIN WCsse KINNI. Mari naeris laginal ukse taga ja Kersti üritas mind päästa. Mul poleks olnud väga vigagi seal olla, kuna kõik oli ära remonditud ja põranda soojustus oli ka, et külm poleks mul hakanud. Aga ma poleks tahtnud olla Kersti ja Kaia soolaleivapeol tähelepanu keskpunktis. Lõpuks ometi olin mina ka nüüd kuskil luku taga (kui ma kurjaks saan, siis panen ka meie toa ukse lukku, et Mari mind ei sõimaks enam, aga me lahendame selle tavaliselt naljaga). Liis, aitäh koogi eest. See oli imehea!!!


Nüüd siis oleme tagasi ühikas. Kell kümme me juba oleme tuduriietes ja mõtleme magama minekust. Ahjaa. Sööme krõpsu ka. Jube eks ole? Ma ei saa aru, mis meil viga on.

Aga okei, homme on vaja ärgata kell 8 ja btw MUL ON HOMME SÜNNIPÄEV!

PS! Ma saan 20. Kohtav eks :)
Ahjaa. Pealkiri on selline, sest .. hmm .. kahjuks ei saa ma teile sellest kirjutada, kuid kui pikemalt tahate teada, peate Mari ja minu tapma :)

No comments: