Mis mind viimase nädala jooksul häirima on hakanud, on inimeste kirjapilt interneti keskkonnas.
Küsimustele või siis niisama vastuseks saada selliseid lühendeid nagu "mm", "k", "m" on ikka päris ärritav. Ma kahjuks ei saa aru, mida sa mulle sellega öelda tahad. "k" nagu karu? kookus? konn? "mm" nagu mida? miks?
Vabandust väljenduse pärast, kuid mida perset nagu?
2 comments:
Mmm... K Merlin see ajas icc`itama, tänx..:D
Me nkn kunagi kribasime kh nii ;)
anlt, et mul pole enam skill`i :D
Jah, aga kui vastuseks pikale küsimusele tuleb m või k, siis kas sind ei ajaks see vihale? :D
Kunagi kirjutasime tõesti nii, aga mitte ainult ühe tähe :D me lihtsalt lühendasime sõnu :P
Post a Comment