09/06/2013

Täna käisime A.J-ga rannas. 4 tundi oli meie jaoks täiesti okei, sest hetkel annab see kohutavalt tunda. Kõik kohad jube punased. Isegi istuda on ebanormaalne. Tuleb meelde eelmise aasta 7 tunnine rannas käik :P Aga ma ei jäta. Homme kui ilus ilm, siis samamoodi randa. Vaja on saada sama jumekaks nagu eelmine aasta samal ajal. Aga see selleks.

Nüüd aga muudel teemadel:
1. Seminaritöö on peaagu valmis. Homme lõpetan. Ma vähemalt loodan.
2. Niidid võeti täna välja - jube valus oli - ning on tunda, et haav paraneb - jubedalt sügeleb.
3. M leidis endale uue peiksi. Ei oska seisukohta võtta veel. Võib olla ainult palju õnne soovida!
4. Ma tänaks kõiki, kes arvestavad minu vajadustega ka, mitte ei räägi ainult endast ja oma elust ;)
5. Töölt anti 2 lisa vabapäeva. 2 nädalaga olen kokku töötanud 17 tundi, kuigi oleks pidanud olema 3x rohkem tunde. Ebanormaalne!

Lõpetuseks mõnus viisijupp ka teile, mida soovitan kuulata nii, et bass ikka põhjas oleks :P

No comments: