24/06/2013

Nädalavahetus läks väga kiiresti. Ma oleksin tahtnud rohkem kodus olla, sest siis oleks isegi saanud perekeskis grillida. Aga ei, ma pidin Haapsalu poole tagasi tulema, sest homme vaja tööle minna. Oh jah. Iga aastaga järjest nõmedamaks.
Aga mis mu nädalavahetuse ülisupermegalahedaks tegi, oli see, et ma sain jälle näha preili Mia Luisat :) Siis kui teda viimati nägin, oli ta alles pisike. Nüüd ei tundnud ma teda enam äragi, nii palju on kasvanud. Ei jõua ära oodata ülejärgmist nädalat, mil jälle kohtume. Ja otseloomulikult on mul hea meel selle üle, et oma lapsepõlve sõbrannaga jälle tihedamalt suhtlen. Mul on hea meel, et ma just selle sidruni oma teelt üles korjasin, mis mulle ette visati.

Hetke emotsioon

Kõik ümberringi on õnnelikud, kuid paistab, et mul on selle õnnega mingi kana kitkuda. Natuke ootan veel seda õnne ning kui teda siis ka ei tule, siis tuleb ootamine ära lõpetada!

No comments: