17/05/2013

Hommik algas pisikeste putukate peletamisega HSIKis, lõunal päikese eest põgenemisega Müüriääre kohvikus. Peale lõunat polnud mul kuhugi peitu pugeda, sest kehalise kasvatuse proovitunnid tuli läbi mängida. Jah, laus päikese käes. Tulemus - olen täiesti ära põlenud - õlad, nägu, rinnaesine. Nüüd istun ja karjatan iga pisikese müristamise peale ning imetlen, kui suured rahetükid taevast alla kukuvad.
Ülemine pilt on tehtud kohe pärast vihma algust. Me pidime lihtsalt A.Jga välja minema :P
Alumine pilt on tehtud Mati toa aknast. See valge ollus katusel on rahe.

Kui Regina nägi, kui ära põlenud ma olen, siis ta tõi mulle kotiga jääd, et seda õlgadel hoida. The sweetest thing that anyone has done for me today. Thank you :)
Jah, see aitas ka, natuke :P

No comments: