Ülemine pilt on tehtud kohe pärast vihma algust. Me pidime lihtsalt A.Jga välja minema :P
Alumine pilt on tehtud Mati toa aknast. See valge ollus katusel on rahe.
Alumine pilt on tehtud Mati toa aknast. See valge ollus katusel on rahe.
Kui Regina nägi, kui ära põlenud ma olen, siis ta tõi mulle kotiga jääd, et seda õlgadel hoida. The sweetest thing that anyone has done for me today. Thank you :)
Jah, see aitas ka, natuke :P

No comments:
Post a Comment