13/05/2013


Elan ühiselamus.

Läksin alla heas tujus, sest pesumasin oli vaba ning saan kõik oma musta pesu puhtaks pesta.
Panin pesu masinasse.
Kahe tunni pärast läksin ning võtsin pesu masinast välja.
Üks rinnahoidja kaar oli kadunud.
Jälle.
Hakkasin paaniliselt teiste riiete seast seda otsima.
Ei leidnud.
Keerutasin pesumasina sees olevat värgendust (ma ei tea kuidas seda kutsutakse).
Midagi.
Läksin puhta pesuga üles.
Olin veidi kurb.
Mõtlesin: "See on juba teine kord kui see sama pesumasin mu täiesti terve rinnahoidja kaare ära sööb."


1 comment:

siiralt teie, m. said...

Osta omale pesukott ja keegi ei söö su kaari enam! :D Soovitan soojalt! :)