23/04/2012

On Saturday:

A: "Me peaks kunagi ikka koos peole minema."
M: "Mitte, et mul selle vastu midagi oleks, aga ma küsiks ikka miks :D?
A: "No, sa tundud selline möllumutt. Usun, et peol igav ei hakkaks."

No comments: