11/03/2012

Nonii neiud ja noormehed, kes mu blogil silma peal hoiavad. Olen ära olnud kaua kaua, sest ...
1) olin pikka aega praktikal Lihulas,
2) tunnikonspektide kõrvalt oli siia raske midagi kirjutada,
3) peale praktikat ma ei viitsinud midagi kirjutada.
Aga nagu öeldakse, loll on see, kes vabandust ei leia.

Praktikast siis nii palju, et mul olid maailma kõige paremad lapsed klassis. Aga eks iga praktikant räägib niimoodi. Olen selles täiesti kindel. Lisan siia siis mõned pildid, mis kokku möksisin:


Igatahes, parim praktika - head lapsed, ülimõnus kollektiiv, parim juhendaja keda tahta võiks :)

Praktika aega jäi ka mu sünnipäev. Kui 22 on juba muld, mis saab siis kui veel üks aasta number juurde lisandub?
Sünnipäeva veetsin Haapsalus. Kõigepealt istusime Kersti juures ja siis läksime tansulkat lööma. Võin öelda, et ma sain end veidike välja elada. Aitäh S, K, J, L, A, S, S :)


Nüüd siis olen vist kõik asjad ära rääkida suutnud. Vähemalt piltide näol.
EIIIII, valetasin. Mu pisikesel alla aastasel kutsul sündisid 4 pisikest. 2 emast ja 2 isast.
Siin on nad juba kuu vanused ja sellega seoses tahangi nüüd levitada üht teadet. 2 pisikest preilit (ülemisel pildil) otsivad endale kodu. Kodu kus on suur aed ning kutsut ketti ei panda. Pisikesed sündisid 23.01.

Nii. Nüüd vist on kõik.
Ahjaa, see nädalavahetus ka.
Mul mingi jama põlvedega. Eile valutasid jubedalt. Andsid teada, et täna on tulemas kole ilm. Nii see ka oli. Rääkisin S-le sellest hommikul/lõunal, et ma vist kasvan, et sp valutavadki. Tema tegi kohe mu unistuse pikemaks kasvada maha. Ütles: "Looda sa." :D Täna sain Herr R käest mingit head salvi, mis korraks võttis valu ära, kuid nüüd jälle. Ehk muutub homne ilm ilusaks tagasi. Seda näeb hommikul.
Õhtul näitasin S-le üht mõnusat patsi videot ja siis tal oli vaja kohe järele proovida.
Video on siin:


Kuna ta endale seda teha ei saanud, siis katsetas minu peal. No ütleme nii, et selle jaoks on ikka väga pikki ja sirgeid juukseid vaja. Minu lokiliste ja lühikeste juuste puhul jäi pats pisut teistsugune, kuid vähemalt sai ära proovitud nagu S ise ütles. Siin on tulemus (ära nägu väga vaata, see on jube, ma tean):
ja siis mängisime A.J-ga küünetehnikuid :D
Ja nüüd ma siis olen. Istun arvuti taga. Unetu. Ehk peaks õppima hakkama? Ajaloost on teha 5x5 + 5 asja, suurbritannias jäi teha midagi, kirjapraktikas on ka mingid asjad. Njääääää :D

Kevadet oodates,

Merlin :)

No comments: