11/03/2012

Helin, et sa väga kurb ei oleks :)

2 comments:

Jaanika said...

Kui sa oled üksi välismaal, siis sellised laulud tekitavad ainult suuremat kurbust hinge, sest igatsus on selleks hetkeks liiga suur juba.

Parem kuula ja vaata mõnda sellist heatujuvideot: http://www.youtube.com/watch?v=oMLCrzy9TEs

H. said...

Merka! Mulle meeldis su valitud lugu ja sinu armast postitust oli veel armsam leida:)