merlin , says:
Ülbe?
Ma olen ülbe?
Rünts.. says:
Ei ole aga kui lähed
merlin , says:
:(
Rünts.. says:
See kui on paha poisss
Ära nüüd solvu muidu ma solvun topelt
-----------
Proovitund sai antud, arvestus läks hästi.
"See oleks ju halb kui su tööriista kastis on ainult saag. Mis sa ainult saega ikka peale hakkad? Sul on vedanud, et su tööriistakastis nii palju häid omadusi leidub."
Homme siis matemaatika tunnikonspekti tegema. Teemaks on "Täiskümnetest lahutamine". Küll mõtleb midagi välja.
No comments:
Post a Comment