10/01/2012

Kirjutasin siia pika kirja. Ainult kolme nupuga kustutasin kõik ära. Pole lihtsalt midagi öelda. Emotsioonitu.
Täna oli foneetika järeleksam. Hästi läks. Olen rahul.
Homme vaja teha emakeeledidaktika mapp korda, raamatust ja internetist kokkuvõte hindamise kohta, aabitsa metoodilise juhendi kokkuvõte.
Ülehomme on proovitund. Veel pole närvis. Homme arvatavasti olen.

Tänan head sõbranjet R, kellega on lihtsalt nii hea niisama väga haiget teksti peksta :)

PS! A õpib matemaatika proovieksamiks. Edu poisile homseks.

No comments: