10/12/2011


Mart näitas mulle oma kassipoegi (loe: tolmurulle), kes tal voodi all elavad :D
Simbat oli näha, kuid Pontu pidi peidus olema :D
Päris näääästi teema :D

Eilse õhtu/öö/hommiku eest peab tänama vaid neid mõnusaid inimesi, kes blogi ei loe. A välja arvatud A.J :D

Cheers :D

No comments: