
Mart näitas mulle oma kassipoegi (loe: tolmurulle), kes tal voodi all elavad :D
Simbat oli näha, kuid Pontu pidi peidus olema :D
Päris näääästi teema :D
Eilse õhtu/öö/hommiku eest peab tänama vaid neid mõnusaid inimesi, kes blogi ei loe. A välja arvatud A.J :D
Cheers :D
No comments:
Post a Comment