05/11/2011

Ükspäev avastasin oma telefonist mõned mõnusad ütlemised, mis ma olen üles kirjutanud. Mõned on olnud isegi päris naljakad. Vähemalt tol hetkel, kui neid öeldi olid need naljakad.

Vaatasime S ja A saadet vali mind:
A: "Kristjan on sama pikk, kui selle mehe jalad :D"
M: " See neiu räägib küll nagu tal oleks suu vett täis. Retarded seal :D"
A küsis minu käest: "Kas sul on need kõrvaklapid, mis lähevad sisse?" :D

Vahepeal oli mingi toidureklaam ja siis S ütles: "Tahaks ka saada :D"
A S´le: "Homme ärkame üles, eks." Pärast seda oli suur diskussioon, et millal peab ärkama ja millal mitte :D
-----------------

V J´le: "Mis sa oled imelik, et sa igapäev facebook´i ei vaata."
-----------------

Käisin sõbranna sünnipäeval, kus siis tarbiti ka meelemürki. Mängisime aliast.
D: "Noh see, kes selle Britney´ga laval tatti pani."
S: "Justin Bieber."

Ise oli ta selle vastusega vägagi rahul. Kui küsisime, et miks ta niimoodi vastas, siis S ütles, et ta ei tea miks, et ehk oli see mingi alles välja tulnud uudis vms :D
-------------------


Igatahes, tavalugeja ei saagi neist aru, sest kõik on lihtsalt nii indside. Aga kui ma neid siia kirja poleks pannud, siis need oleksid mul meelest läinud. Aga palju õnne neile, kes selliseid kuldseid mõtteteri välja pilluvad.

No comments: