28/10/2011

A: "nüüd hakkame meie mööda pidusid käima.. :D"
"otsime meile korralikud mehed.. :D "

Oh jah, ta on mulle ikka päris kalliks saanud. Järgmisel peol me kütame tantsuplatsi oma tantsimistega kuumaks :P

No comments: