merlin , says:
"Ma usun, et ta tunneb su ära küll :D"
(A)Annika .. says:
"kuidas küll?:D"
merlin , says:
"Tal on hea mälu :D"
(A)Annika .. says:
"Oled temaga memorit mänginud?:D:D"
----------
(A)Annika .. says:
"ma ei tea, mis mul täna viga on..:D"
"ennast ka koos kelladega ära keeranud..:D"
----------
annica says:
""ma ei tea, mulle meeldib endaga tegeleda" by sille:D:D:D:D:D:D:D:D:D"
No comments:
Post a Comment