05/08/2011



Päevas vähemalt 10x peab seda kuulama, eriti refrääni. See hakkas täiega meeldima peale seda kui olin kuulnud Tyler Ward´i coverit sellest loost. Soovitan ka teilegi Tyler Ward´i kuulata. Ta on (Y) tüüp.

No comments: