22/07/2011


Perfect hairstyle (a)

3 comments:

H. said...

hƵulyyyy, that´s pretty!!!!

siiralt teie, m. said...

Mmmm ma tahaks ka selliseid lokke endale! :D

Merlin said...

Ma usun, et paljud kel on sirged juuksed unistavad sellistest ideaalsetest lokkidest nagu need siin pildil on :P kaasa arvatud mina.