Kell on 1:20. Panin kõik msni aknad kinni ja siis kirjutas vend:
"Miku. ! pole telefoni ! says:
Kuidas me võime loota, et lapsed kuuletuvad oma vanematele, kui Tarzan elab poolalasti, Tuhkatriinu tuleb koju pärast südaööd, Pinocchio valetab kogu aeg, Aladdin on varaste kuningas, Batman sõidab 320 km / h, Okasroosike on laisk ja Lumivalgeke elab 7 mehega koos? Ära imesta kui teie laps käitub halvasti, ta õpib selle Muinajuturaamatust!"
und.
No comments:
Post a Comment